ELBRA SERVIS

ELEKTRO POHOTOVOST


HAVARIJNÍ SLUŽBY

V případě havárie elektrozařízení jsme připraveni poskytnout profesionální služby při opravách elektrozařízení či elektrorozvodů. NON-STOP elektro pohotovost. 

Zajistíme opravu elektroinstalace, elektrorozvodů a elektro revize v rozsahu, který je nutný a žádoucí.

Ctíme normy a proto se za svou práci nestydíme, dodržujeme veškerá nařízení, které zákonné normy nařizují. NAŠI ELEKTRIKÁŘI VÁM ZAJISTÍ

V oblasti elektro zajistíme všechny potřebné služby, které tento obor vyžaduje. Specializujeme se především na tyto služby :


Instalace TV a SAT rozvodů

Provádíme montáž televizních antén pro DVB-T příjem a SAT příjem. Zajistíme rozvod televizního signálu jak pro rodinný dům tak pro bytový dům s desítkami nájemníků !

Opravy a údržba elektro

Zajišťujeme pravidelnou údržbu elektroinstalací v bytech, domech, provozovnách a kancelářích. Zajistíme kompletní údržbu dle požadavku klienta.


Revize elektrozařízení

Provádíme kompletní revize elektrozařízení, včetně domovních přípojek v síti ČEZ. Pro bytové domy ,SVJ, provozovny provádíme smluvní zajištění pravidelných revizí.

Výměna elektrosoučástí

Potřebujete vyměnit poškozenou nebo vadnou zásuvku? Neváhejte nás kontaktovat. Poškozená zásuvka může být zdrojem úrazu ale i požáru.


elektro pohotovost

PROFESIONÁLNÍ ELEKTRIKÁŘI

Ve svém týmu máme pouze zkušené a profesionály, kteří své znalosti v oblasti elektra neustále rozvíjejí. Dobře motivovaný zaměstnanci jsou zárukou kvalitně odvedených prací. 

Na vzdělanost svých zaměstnanců klademe nemalé nároky, proto právě obor elektro je jeden z nejrychleji modifikovaným oborem, jelikož trendy technologických postupů vyžadují dokonalou znalost jak prostředí, tak právě těchto technologií.

PRAXE V OBORU PŘINÁŠÍ SVÉ OVOCE

V elektro oboru platí stejně jako v životě, že praxe dělá mistra. Usilujeme o to, abychom měli profesionální týmy plné mistrů a odborně vzdělaných zaměstnanců....

  • Pravidelné školení
  • Přehled o technologiích
  • Osobní přehled a vzdělanost

PERFEKTNĚ ODVEDENÁ PRÁCE

Za kvalitu svých prací ručíme a vždy si za ní budeme hrdě stát! Chyby v elektroinstalacích se neodpouští, jelikož mohou způsobit obrovské škody a v horších případech újmu na zdraví či smrt. Nikdy nepodceňujte kvalitu provedených prací elektroinstalací, dbejte na :

  • Zkušené elektrikáře
  • Platné zkoušky
  • Slušnost a profesionalita
  • Kvalitní vybavení
  • atd...

ŘEŠÍTE PROBLÉM V ELEKTROISTALACI NEBO POTŘEBUJETE REVIZNÍHO TECHNIKA? 

NON-STOP elektro pohotovost | ELBRA servisPOZOR PŘI NÁKUPU NEMOVITOSTI

Při nákupu nemovitosti je velice žádoucí provést kontrolu celkového stavu elektroinstalace. Každý majitel nemovitosti se snaží svou nemovitost prodat za co nejvyšší cenu a mnohdy neodborně provádí tzv. "rekonstrukci" s co nejnižšími náklady. 

Z pohledu odborníků se jedná spíše o

"NASTROJENOU BÍDU"

přetížení nebo zkrat

32%

elektrická jiskra nebo oblouk

9%

zvětšený přechodový odpor

21%

přístroj, spotřebič nebo zařízení

38%

Kontaktujte nás | ELEKTRO POHOTOVOST

ELBRA mapa